Działalność społeczna jest dla nas ważna. Angażujemy się w projekty zapewniające realne wsparcie potrzebującym, są śmiałe i wiążą się z wyznawanymi przez nas wartościami. Wspieramy też przedsięwzięcia kulturalne i inicjatywy, które inspirują i poruszają.

RöToTeż mecenas sztuki: Od lat jesteśmy patronem Polskich Nagród Filmowych „Orły”, zwanych również “polskimi Oscarami”. W 2018 roku wsparliśmy udział Piotra Uklańskiego w wystawie „Krzycząc: Polska! Niepodległa 2018” w Muzeum Narodowym w Warszawie. W 2016 roku sponsorowaliśmy wystawę prac Stanisława Gałka i Tatrzańskich pejzażystów jego czasów, organizowaną przez Muzeum Tatrzańskie w Galerii Sztuki XX wieku w Zakopanem (zbiory Leszka Radwana i Piotra Radwan-Röhrenschefa oraz Witolda Huculaka).

RöToTeż działalność charytatywna Partnerów: Partnerzy Rö od lat aktywnie wspierają Fundację Między Niebem a Ziemią, biorąc udział w corocznych akcjach charytatywnych i kończących je aukcjach finałowych. Co roku obdarowujemy naszych klientów książkami wydawanymi przez Fundację, zapraszając ich tym samym do udziału w jej życiu. Mec. Katarzyna Petruczenko od 2014 roku działa aktywnie przy Fundacji uczestnicząc w organizowanych przez nią projektach. W 2018 roku po raz pierwszy zorganizowane zostały warsztaty fotograficzne w Irlandii z udziałem mam chorych dzieci.

RöToTeż praca pro bono: Adw. Marina Skarbek-Kozietulska udziela pomocy imigrantom w ramach działań prowadzonych przez ORA w Warszawie.

RöToTeż działalność charytatywna kancelarii: Corocznie budżet przeznaczony na kartki świąteczne przekazujemy na cele charytatywne. Wspierają nas w tym zaprzyjaźnieni artyści udostępniający projekty kartek świątecznych, które wysyłamy w formie elektronicznej.

RöToTeż wsparcie dla studentów prawa: W 2018 roku sponsorowaliśmy drużynę Koźminski Law School biorącą udział w finale 25. edycji konkursu arbitrażowego Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Wiedniu. Od 2016 roku wspieramy organizację Warsaw Investment Arbitration Debates organizowanych na Uniwersytecie Warszawskim oraz przygotowawczego turnieju arbitrażowego Warsaw FDI Pre-Moot. Wspieramy także udział drużyny reprezentującej Uniwersytet Warszawski w konkursie głównym FDI International Arbitration Moot.

RöToTeż ekologia: angażuje się w ważne projekty społeczne. Dołączyliśmy do ClientEarth – Prawnicy dla Ziemi, międzynarodowej organizacji non-profit, by wspólnie tworzyć skuteczne prawo środowiskowe, dbać o jego właściwe stosowanie oraz kształtować odpowiedzialność społeczną wobec środowiska. Jesteśmy firmą pracującą „paperless”. W 2018 roku wsparliśmy projekt narciarstwo wolności – promujący także ekologiczną turystykę.