Rö Orange solves disputes
MACIEJ MORYC
MACIEJ MORYCAplikant radcowski
vCardphone
Przede wszystkim

Jest zaangażowany w procesy z udziałem notowanych na giełdach koncernów międzynarodowych z branży nieruchomości, energetycznej oraz motoryzacyjnej. Posiada również doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa pracy. Interesuje się prawami człowieka oraz historią prawa sądowego i pomocy prawnej.

Ponadto

Absolwent prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2020 r. odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, w tym m. in. jako szef protokołu dyplomatycznego przy Ambasadzie RP w Moskwie. Do zespołu Rö dołączył w kwietniu 2021 r., wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze prawa zdobywając w jednej z warszawskich kancelarii.
Wielokrotny maratończyk i ultramaratończyk, na zawodach reprezentujący klub Makabi Warszawa. Ukończył m. in. zaliczany do najtrudniejszych na świecie ultramaratonów Elton Ultra Trail, rozgrywany na dystansie 164 km wokół położonego na granicy Rosji i Kazachstanu słonego jeziora Elton.

Języki:

angielskifrancuskirosyjski